Kurucaşile Lisesi Öğretmenleri ile Buluştu


1970 li ve 1980 li yıllarda ilçemiz lisesinde görev yapan öğretmenlerimizden ;
Musa ÇETİNKAYA
Ali TAŞDEMİR
Halil TÜFEKÇİ
Erdoğan ERGÜN
Cengiz İNANÇ
Necdet UYANIK öğrencileri ile buluştu.


30 ağustos Cuma günü ilçemize gelen değerli öğretmenlerimiz ilçemiz ve sevenleri ile buluşarak 35 yıllık hasret ve özlemi bir avuç deniz suyu çalarak giderdi.


Öğretmen evi ve gençlik spor tesislerinde kalan öğretmenler çay yorgunluğu peşinden Öğretmen evinde kısa bir slayt film gösterisi ile geçmiş anılar tazelendi.Peşinden Kurucaşile Lisesi ziyaret edildi.


Aynı gün ilçemiz değerli öğretmeni 90 yaşındaki İbrahim YAPAR ve eşi İhsane YAPAR evlerinde topluca ziyaret edildi.
Akşam yemeğinde müzikli eğlenceli sohbetle slayt gösterisi tekrarlanarak duygulu anlar yaşandı ve etkinlik son buldu.

Bu etkinliği organize eden, Ayhan ERGÜL başta olmak üzere çeşitli katkılarda bulunan; Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni SAYIN-Kurucaşile Kaymakamlığı- İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Öğretmen Evi- Engin YILDIRIM-Ekrem BAYKAL-Bülent-Gülser KELEŞ-İlhan ERGÜL-Mustafa ERGİN-Mustafa FINDIK-Erol KAYTAN-Mert ERGÜL-Mert Müzik Evi ve Paradise Cafe&Restaurant a , www.kurucasile.info  olarak teşekkür ediyoruz.

 5857 kez okundu

Yorumlar

Geçmişe merhaba     11/12/2013 10:59

Bizden sonraki dönemlerde görev yapan öğretmenlerin arasında olmak isterdim. İlk göz ağrım Kurucaşile. Hep yüreğimde bir anı ve sevgi yumağı olarak durur. Özlemek güzel, ama özlenmek daha da güzel... Sevgili öğretmenlerime ve öğrencilerime selam ola. Küçük beldelerin büyük yürekleri hep olmuştur ve de olacaktır. Özlemle...SELAM.
Misafir - Numan Gümüş

     01/09/2013 13:29

Kurucaşile de eğitim görmüş bireylerin yetişmesine katkıda bulunan emekli öğretmenlerinden İBRAHİM -İHSAN YAPAR çiftini ziyaretiniz ile inanılmaz bir mutluluk yaşattığınız için hepinize sonsuz teşekkürler.
Misafir - FERHAN EYÜBOĞLU